Kontakt

Jeżeli zainteresowała Państwa oferta naszej firmy geodezyjnej i chcą Państwo skorzystać z naszych usług, prosimy o kontakt. Biuro znajduje się w Oleśnicy, zaś usługi geodezyjne świadczymy także we Wrocławiu, Trzebnicy i innych miejscowościach. W przypadku jakichkolwiek pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Usługi Geodezyjne Leszek Kaczkowski – kontakt

 

Zapytaj o cenę usługi

Geodeta - ceny podziałów, wskazań, pomiarów i map

Zadzwoń -  601-872-666

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Projekty - doradztwo w wyborze projektów, obsługa dokumentacji budowlanej

Zadzwoń -  607-488-581

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

INFORMACJE DOTYCZĄCE DANYCH OSOBOWYCH

W związku ze zmianą przepisów o ochronie danych osobowych, w polityce prywatności przekazujemy informacje o tym, w jaki sposób firma Usługi Geodezyjne Leszek Kaczkowski przetwarza dane osobowe swoich kontrahentów.

Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych jest firma Usługi Geodezyjne Leszek Kaczkowski Boguszyce 126 56-400 Oleśnica tel. 601-872-666. Od dnia 25.05.2018 r. można skontaktować się z nami w sprawie przetwarzania danych osobowych, pisząc na adres email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Nasze biuro


Usługi Geodezyjne Leszek Kaczkowski

56-400 Oleśnica
Ul. Wojska Polskiego 12 (Pałacyk)

Biuro geodezyjne